aktualizováno:29.1.2010
cenový infarkt nový sněžný skůtr 250 ccm - 68.000,-Kč

sněžné skůtry - akce, výprodej SNOW RUNNER 250 FS - sněžný skútr


sněžný skůtr SNOW RUNNER 150 CX - rychlost 60km/h

sněnžné skůtryrozměry: 1980x900x950Mmm
hmotnost: 130kg
motor:
150 ccm,jednoválec, 4-takt
chlazení: vzduchem
výkon: 7,4kw/7500r/min
max. krouťák:
9.50N. M/5500r/Min
palivo:
NATURAL 95
zapalování: CDI
délka lyžin:
780mm
startér/manual

ihned dodáme skladem 2 ks

CENA - 69.000,-Kč, 52.000,-Kč vč. DOPRAVY PO CELÉ ČR
při objednání 2 ks a více sleva 10%
video ZDE
Sněžný skútr Snow runner 150 CX je určen k běžnému použití na sněhu. Ocení jej zejména majitelé penzionů, pořadatelérůzných akcí na sněhu a jistě i starší děti, které jej bez problémů zvládnou. S tímto skútrem zajedete tam, kam potřebujete.

Obrovskou předností tohoto skútru jsou rozměry a hmotnost. Díky váze necelých 130 kg a dé

lce dvo

u metrů tento skútr bez problému převezete třeba na vaši chalupu. Skútr zvládne dvě osoby, nebyl by problém tahat za skútrem saně.

Technická data:

skútr je vybaven japonským 4 taktním jednoválcem o obsahu 150ccc chlazeným vzduchem. Výkon 11.5 koní při 7500 otáčkách za minutu je bezproblémový pro běžné používání. Maximální kroutící moment je 9,5 Nm při 5500 otáčkách. max. naměřná rychlost 59 km/h po rovině, z kopce jede skútr rychleji, do kopce pomaleji, což je ale spíše dáno prokluzujícím pásem ve velkých kopcích. Samozřejmě vliv má hloubka sněhu.

Skútr je vybaven variátorem, chcete-li automatickou převodovkou. Sněžný pás je umístěn pod sedadlem a vede až do zadní části. Startování se provádí startérem nebo nakopávačkou.Pod sedačkou je umístěna 12v baterie, která je dobíjena alternátorem. Pod sedačkou je i nářadí, které je součástí a úložný prostor. Vpředu je světlomet s halogenovou žárovkou, vzadu je brzdové světlo.

O pohodlí se stará vpředu dvojice tlumičů s regulovatelnou tuhostí. Lyžiny jsou též vybaveny tlumiči zajišťující neustálý kontakt lyžin s povrchem. Odpružení posádky je vyřešeno centrálním tlumičem umístěným pod sedačkou. Zatáčení řídítkami na sněhu je jednoduché.

Skútr vyjede bez problémů třicetistupňové kopce, Při větším kopci pás prokluzuje, změnou polohy řidiče směrem vzad na sedačce se pás zatíží a skútr se prohrabe i při větším stoupání.

Hledáte-li tak spolehlivý, finančně dostupný skútr, ať již na chalupu, do penzionu nebo pro sportovní akce, sněžný skútr Snow runner 150cx vás jistě uspokojí.

sněnžné skůtrysněnžné skůtry
sněnžné skůtrysněnžné skůtry
sněnžné skůtrysněnžné skůtry
sněnžné skůtrysněnžné skůtry
sněnžné skůtry
TOPlist| optimalizace PageRank.cz |copyright (C) 2007 Andrej Bokotej | powered by ABi | stavební bazar |elektrické vozíky